Reportáž: Tri dni v Apple Parku očami 18-ročného Slováka
Ondrej Gombárik sa ako jediný Slovák zúčastnil tohtoročnej vývojárskej konferencie Apple WWDC a v tejto reporáži sa nezameral na odbornú stránku, ale na svoje čisto subjektívne dojmy z prvej návštevy Apple Parku.
Zdroj: https://vat.pravda.sk/rss/xml/s-obrazkom/
24.06.2026 11:00
