Ako ochrániť dáta v mobile

Získať v digitálnej ére informácie je nadmieru jednoduché. Veľmi prostá je ale aj ich strata. Záchrana potom býva komplikovaná a s neistým výsledkom. Vašej peňaženke sa tiež touto procedúrou spravidla uľaví o nejakú tú korunu. A niektoré dáta majú navyše finančnú hodnotu minimálne, ale o to väčší je ich význam citový.

Nepríjemným prekvapením v podobe ich zmiznutia v digitálnom nebi je koniec s aplikáciu MobiSaver Free od Ease US.

“Vytiahne” vám stratené údaje zo zariadenia so systémom Android. A zvládnete to aj sami doma. Aplikácia sa ovláda úplne intuitívne, takže svet jedničiek a núl nemusí byť práve váš denný chlieb. Jej rozhranie s prehľadnou grafikou a vysvetlivkami vás celým procesom bezpečne prevedie. A samotná prevádzka je naozaj bleskurýchla. Umožní vám navyše obnoviť selektívne len niektoré odstránené položky. Pred vlastnou obnovou zobrazí náhľad, takže si môžete vybrať len to, čo je pre vás skutočne dôležité. Vie vám vrátiť dôležité dokumenty, spomienky v podobe fotografií, sms správy alebo napríklad nechtiac zmazaný kontakt na príjemnú spoločnosť zo včerajšieho večera. Ale neporadí si len s dátami, ktoré vzala za svoje vašej vlastnej nešikovnosťou. Zvládne aj to, čo bolo zmazané napríklad vplyvom útoku vírusu, chybou systému atď. S vašimi údajmi nijak nemanipuluje, nepoškodí je a nie je potrebné sa obávať ani o svoje súkromie v prípade, že v telefóne prechovávate citlivé údaje.

Podporuje širokú škálu zariadení, medzi inými telefónmi od Samsung, HTC, LG atď, ale tiež zvládne stratené dáta bleskovo dodať do rúk ich majiteľov z SD karty alebo tabletu. Plne kompatibilný je s rôznymi verziami OS Android.

Základná verzia je pre užívateľov k dispozícii zdarma. A treba povedať, že aj v tejto podobe vám preukáže dobrú službu. Stiahnuť si ju môžete na webovej stránke http://www.easeus.com/android-data-recovery-software/free-android-data-recovery.html. Ponúka tiež spoplatnenú variantu.

zdroj: http://www.radirna.cz/

Loading Facebook Comments ...