Ako zapísať konečného užívateľa výhod zadarmo – návod

Do konca roka 2019 musí každá eseročka zapísať do obchodného registra tzv. konečného užívateľa výhod. Platí to aj pre jedno-osobové SRO a aj vtedy, keď firma nemá zákazky od štátu. Zápis do registra je síce zadarmo, ale zdolať celý proces nemusí byť až také jednoduché. O čo vlastne ide a ako to zvládnuť bez pomoci? Prečítajte si tento článok a stiahnite si kompletný návod.
Pokračovať v čítaní “Ako zapísať konečného užívateľa výhod zadarmo – návod”

Spotibo.com – konečne jeden poriadny SEO nástroj

Na svete existuje miliarda web stránok. Počet blog postov za deň je viac ako 2 milióny. Počet com domén je podľa webu: http://research.domaintools.com/statistics/tld-counts/ viac ako 142 milionov.
Pokračovať v čítaní “Spotibo.com – konečne jeden poriadny SEO nástroj”

Máte skvelé nápady? Spojme hlavy dokopy. Objavte Idomaster.com a ponúknite svetu to najlepšie riešenie!

Idomaster je jedinečná komunita kreatívnych ľudí, kde môžu nielen predávať, ale aj kupovať svoje produkty, služby, myšlienky. Je to nový trend flexibilnej a alternatívnej práce. Po jednoduchej registrácii stačí pridať svoje riešenie a počkať na prvých zákazníkov. Bonus za pridanie vlastnej ponuky je viac ako milým prekvapením.
Pokračovať v čítaní “Máte skvelé nápady? Spojme hlavy dokopy. Objavte Idomaster.com a ponúknite svetu to najlepšie riešenie!”

Svet podľa Idomaster: „Na každý problém existuje riešenie.“

Svet informačných technológií je svetom plným inovácie, daných pravidiel a z veľkej časti aj disciplíny. Každý, ľudovo povedané, IT-čkár nám však dá za pravdu, že s týmto poslaním neraz vznikajú otázky a pokrok sprevádzajú malé i veľké problémy. Pohybovať sa neustále v numeráliách, kódoch a rôznych jazykoch je neraz problematické a mätúce. Ak nastane problém, riešenie môže dať zabrať. Práve v prípade vzniku akýchkoľvek problémov pri programovaní vám pomôže portál Idomaster.com.
Pokračovať v čítaní “Svet podľa Idomaster: „Na každý problém existuje riešenie.“”

Toto tlačidlo má na klávesnici každý. Málokto ale vie, k čomu je

Myslíte si, že ste IT expert a nič Vás nerozhodí? To sa mýlite. Klávesové skratky pozná snáď každý z nás. Sú to skvelý pomocníci k rýchlejšiemu vykonanie nejakej úlohy.
Pokračovať v čítaní “Toto tlačidlo má na klávesnici každý. Málokto ale vie, k čomu je”

Nemáte na iPhone 7 jack? Žiaden problém tu je návod ako ho tam pridať späť..

Ako vybrať tlačiareň do domácnosti – tipy, ktoré ste pravdepodobne ešte nečítali

Pripravili sme pre Vás tipy na výber tlačiarne domácnosti s tým, že Vám dáme odporúčania aj na konkrétne zariadenie. Po prečítaní našich odporúčaní ľahšie nájdete tlačiareň, ktorá bude v dlhodobom horizonte zodpovedať Vašim nárokom.
Pokračovať v čítaní “Ako vybrať tlačiareň do domácnosti – tipy, ktoré ste pravdepodobne ešte nečítali”

Tlačiareň HP LaserJet 1010 možno ju sprevádzkovať vo Windows 10 ?

Vlastným dlhoročnú, spoľahlivú zastaranú dobre slúžiacu tlačiareň HP LaserJet 1010, ktorú som už vo Windows 7 Pro 64bit sprevádzkoval pomocou univerzálneho ovládaca HP Universal Print Driver \ PCL5-x64-5.7.0.16448. Ten však po prechodu na Windows 10 Pro 64bit už nefunguje. Je šanca že túto tlačiareň v Windowss 10 nejako spojazdniť? Môžete mi prosím poradiť niekto? Ďakujem Marek Š.

Pokračovať v čítaní “Tlačiareň HP LaserJet 1010 možno ju sprevádzkovať vo Windows 10 ?”