Články Žena

Sexuológia

Niektorí muži robia orál asi takým spôsobom, ako keď labrador vylizuje posledné zvyšky žrádla z misky… Neradi to hovoríme, ale: nie je to celkom jeho vina. Ako mnoho žien, ani vy ste možno celkom nezvládli umenie požiadať o to, čo naozaj chcete tam dolu.

Niektoré ženy sa hanbia.Iné si myslia, že sa mu to nebude páčiť.A väčšina je tak rozrušená myšlienkou, že niekto chce naozaj tráviť čas olizovaním ich intímnych partií, že by radšej umreli, ako mu ponúkli nejaké návrhy.No ak to neurobíte, strávite celý život túžením po niečom, čo nikdy nebudete mať!Tu je návod, ako na to…

Uvidíme sa tam doluAj v týchto osvietených časoch stále existujú muži, ktorí si svoje ústa ponechávajú len a len na rozprávanie o sebe. Ale s malým povzbudením sa aj tí najsebeckejší jednotlivci dajú presvedčiť, aby orálny sex poskytli – a užili si to.

1. Orálny sex je obojstranný. Takže ak vy ako žena zatnete zuby a zakrútite hlavou "nie” zakaždým, keď sa on snaží nasmerovať vás k svojmu penisu, nečudujte sa, že nemá záujem. Je fér podeliť sa, takže ak ste sa vy podujali na výpravu do jeho intímnych partií, mal by sa aj on. Jednoduché “Som teraz na rade?” by malo stačiť – a keď nie, tak je hrubý a nerozmýšľa; čo s ním potom robíte v posteli?

2. Očakáva sa od neho, že to bude robiť rád napriek tomu, že vaše partie vyzerajú ako húština Šípkovej Ruženky? Aj vy uprednostňujete jeho penis čistý a upravený. Preto je slušné vynaložiť také isté úsilie na seba. Jednoduchý zostrih bude stačiť, aj keď väčšina mužov sa nenahnevá, ak ste brazílsky typ ženy. No nehoľte sa. Výsledné svrbenie bude neznesiteľné, a on si možno začne myslieť, že máte filcky. Iba zúžte okraje a vyhnite sa dezodorantom: väčšina mužov má rada prirodzenú vôňu ženy a nechce vás cítiť cez omračujúce množstvo telového mydla Havajský Lotos.

3. Ak váš partner potrebuje "postrčenie”, obvykle stačí, ak si sadnete na jeho tvár – samozrejme, nie celou váhou, nezabudnite, že musí niečím dýchať. Ak je toto gesto na vás príliš “tvrdé”, vmanévrujte sa do polohy 69 a s nádejou ho začnite lízať. Bol by veľmi hrubý, keby vám tú službu nevrátil.
4. Neslušne rozprávať tiež môže pomôcť. Jednoducho mu dajte bozk a potom zašepkajte: "Takto chcem, aby si pobozkal môj klitoris.”

5. Pár slov o strnisku (jeho, nie vašom): niektoré dievčatá milujú pocit pichľavej brady umiestnenej vo vstupe do vagíny a vidí sa im to extrémne stimulujúce. Ďalšie ženy to neuveriteľne bolí. Takže ak patríte k druhému typu, ponúknite sa, že ho najprv oholíte, a spravte z toho súčasť svojho zvádzania.

Musíte vedieť, čo chcetePredtým, ako si môžete užiť výborný orálny sex, je nevyhnutné, aby ste objavili, čo naozaj máte rady a čo je len znesiteľné. On o tom určite nemá ani najmenšie tušenie, takže je na vás, aby ste objavili samú seba.

1. Pokiaľ nie ste špiónka, ťažko
uvidíte niekoho iného pri orálnom sexe. Ale vidieť, čo tam dolu chlap robí, môže pomôcť – a to je moment, kedy sa dostávame k erotickým filmom. Niečo relatívne vzdelávacie vám presne ukáže, čo jazyk dokáže, a potom môžte skúsiť opakovať tieto pohyby s vašimi prstami a lubrikantom, aby ste videli, či sa vám to páči tak isto ako tej udýchanej herečke.

2. Náhrady orálneho sexu nie sú vždy efektívne (nič nie je lepšie, ako robiť to naživo), ale ak máte pocit, že s prstami toho veľa nedokážete, možno nejaké erotické hračky s dávkou lubrikantu pomôžu vášmu sexuálnemu objavovaniu.

3. Ak máte priateľa, ktorý je ochotný experimentovať, môžete sa spoľahnúť na jeho pomoc v prehľade celej palety premyslených lízacích pozícií. Skúste si napríklad sadnúť na okraj postele tak, že zatiahnete svaly na zadku, roztiahnete nohy a rukou roztiahnete svoje pysky. Toto extra odhalenie môže u niektorých žien znásobiť počet orgazmov (a iným pripadať trochu príliš ostré).

4. Divné, ale účinné: nechajte ho písať vám na klitoris jazykom abecedu. Ak vo vás toto neprebudí diabla, požiadajte ho, aby kreslil osmičky.

5. Nakoniec, ak vsunie jeden či dva prsty do vašej vagíny kým líže klitoris, môže to váš orgazmus tak znásobiť, že už nebudete chcieť iného muža, len tohto jediného, ktorý vám horeuvedené dráždenie spôsobil.

Povedzte to tak, ako to jeČasto sa stáva, že aj páry s tými najlepšími predpokladmi skončia trpením nevydareného sexu len preto, že sa nikdy nenaučili, ako spolu komunikovať. Alebo im je trápne hovoriť, že to nie je perfektné, alebo sú ostýchaví, alebo sa boja, že to, o čo chcú požiadať, je divné a smiešne. S pár komunikačnými trikmi to môže byť to "ono” a ešte omnoho viac.

1. Ak je to čo len trochu možné, vyberte si tú najobyčajnejšiu možnosť a povedzte mu, čo od neho chcete. Inak budete ležať v posteli beznádejne frustrovaná, kým on bude stále dookola tipovať a skúšať ako zmätený zahraničný lekár. Stačí: "Ooh, áno, len trošku pomalšie,” podané štýlom, z ktorého bude mať pocit, že to robí perfektne.

2. Ak nie ste z tých zhovorčivejších, budete sa musieť spoľahnúť na neverbálnu komunikáciu. Ukážte mu, kam má ísť, vysuňte bedrá, posuňte boky smerom k nemu, keď chcete cítiť väčší tlak, alebo ho chyťte za vlasy a presmerujte jeho hlavu presne tam, kde ju chcete mať – čo môže znieť trochu perverzne a animálne. Ak sa partner stále vracia do pozícií, ktoré pozná a má rád on, zmeňte vašu vlastnú polohu tak, aby to mal ťažké. Napríklad ak preferujete pohyby jazyka zo strany na stranu, a on pohyby zhora dolu, otočte sa o 90 stupňov. A problém je vyriešený.

3. Povzbudzujte ho, aby vám dával otázky (aj keď budú trochu stlmené). Povedzte "…je tam všetko O. K.?”
alebo "…nemám sa trochu posunúť, miláčik?” aby vedel, že je to obojstranné úsilie.

4. Skúste detskú hru: keď to robí lepšie, povedzte "teplejšie” a tak pokračujte až k “horí, ó bože, neprestávaj.”

Spravte to ešte lepšieTeraz, keď už máte perfektný orálny sex, je čas skočiť hlavičku do
extra nabitej verzie s niekoľkými mega vylepšujúcimi tipmi.

1. Existuje taký chlapský vtip: "Aká bola najhoršia fajka, akú si kedy dostal?” “Fantastická.” Muži si to užijú jednoducho vždy! Ak teda len ležíte, rozmýšľajúc “Ó, nie, možno dnes trochu smrdím” alebo “…som dostatočne oholená?” samozrejme, že si to ťažko užijete. Predtým, než vôbec začnete, potrebujete sa dostať do prostredia erotickej fantázie a dovoliť mu, aby použil svoje prsty a dostal vás nimi do bodu, kedy budete pripravená strčiť si medzi nohy jeho hlavu. Orálny sex bez prípravy je zriedka dobrý nápad pre ľudí, ktorí nie sú úplne sebaistí.

2. Na druhú stranu, ak ste príšerne sebaistá, vsuňte si do seba predtým, než partner začne, zopár nalubrikovaných análnych guličiek. Pocit plnosti zintenzívni každý jeho pohyb, a potom ho nechajte vytiahnuť z vás guličky vo chvíli, keď príde to najintenzívnejšie vyvrcholenie známe celému ženstvu.

Ako ho naviesť, aby to urobil znovaSamozrejme, ak to bolo perfektné, budete chcieť, aby to urobil čo najskôr znova, ale niektorí milenci sa časom ustália na lenivom konci…

1. Pochvala je nevyhnutná – jedna z najobvyklejších sťažností, ktorú od mužov počujete, je, že nevedia, či si to žena užíva alebo nie. On nevie, či to urobil dobre, kým mu to nepoviete, takže množstvo nadšených vzdychov, nasledovaných (po orgazme) niečím ako: "to bolo úžasné, si neuveriteľný” a tak podobne, ho naplní pocitom, že je pánom sveta alebo aspoň pánom vášho Venušinho pahorku.

2. Buďte neustále svieža. Nikdy neviete, kedy ho môže pochytiť náhla túžba urobiť vám to, takže je nevyhnutné čo najviac mu tento zážitok spríjemniť. Naozaj nie je vzrušujúce, keď prekrížite nohy a poviete "Nie som umytá! Nie som oholená! Nemôžeš!” Ak by ste sa mali ocitnúť v takejto situácii, len sa sladko usmejte, pekne ho odsuňte a povedzte “Vadilo by ti, keby som sa trochu osviežila?” a potom zbehnite do kúpeľne a umyte sa.

3. Ak ste odvážna a veríte mu, nafoťte si ho počas aktu – na mobil, fotoaparátom, a urobte tie fotky čo najpornografickejšie. Potom jediné, čo stačí urobiť, je poslať mu správu s týmto
obrázkom a hneď mu to pripomenie, čo by ste chceli.

Text: MUDr. S. Lopešná


Loading Facebook Comments ...