Slovensko

Nevera so šéfom

Ani neviem, čím by som mala začať. Pravidelne kupujem Váš časopis a chcela by som sa s Vami podeliť o svoj príbeh.Začalo sa to asi pred 9 rokmi. Nastúpila som v jednej nemenovanej firme ako sekretárka. Na prvý pohľad som sa zaľúbila do svojho šéfa. Dodnes neviem, ako to bolo z jeho strany, ale mňa on priťahoval od prvej chvíle.

Mal úžasné oči, keď sa na mňa pozrel, vždy sa mi roztriasli kolená. Ani neviem ako, ale pomaly sa z toho vyvinul vzťah; najskôr len taký nevinný, pomaly som si však začala uvedomovať, že mu nie som ľahostajná.Pomaly je to už 5 rokov, čo sa spolu stretávame. Nikdy som neľutovala ani jeden raz. Mrzí ma, čo som mu naposledy urobila s ruskou zmrzlinou. Nevedela som, že ju nemá rád a jeho krásne guľaté vajká som mu ňou zmrazila až na kosť. Dostal z toho šok. Preto prosím, uverejnite tento list, cez Vás by som sa mu chcela ospravedlniť.Láska, už žiadna zmrzlina, to mi ver.

Chcela by som Vám opísať jeden príbeh. Z našej firmy sme dostali lístky na basketbalový zápas v jednom meste. A tak sme zobrali deti a išli sme sa pozrieť. Sedeli sme vedľa seba, najprv sa nič nedialo. Pomaly sme sa chytili za ruky. Hladil mi prstami dlaň. Potom si dal dolu kožák a zakryl nám obom nohy. Kolegyňa ho chcela vziať, ale my sme ho nedali. Len my dvaja sme vedeli, načo nám bude.Pomaly sme si rozopli zips a našli sme to, čo sme obaja chceli. Jeho krásny kvietok nedal na seba dlho čakať a ukázal sa v celej svojej kráse. Krásny, tvrdý, horúci a ružový, tak veľmi by som ho bola zobrala do svojich úst, ale nemohla som.

Všade okolo boli ľudia a vedľa nás jeho deti. Tak aspoň som ho hladila a prstom pomaly krúžila po horúcej hlavičke. Ale ani on nezaháľal a hladil moju mušličku a pomalým pohybom prstov vchádzal dnu a von.Tak veľmi by som bola chcela, aby sa naše telá spojili v jedno. Ani neviem, či nás niekto sledoval… Ak hej, mohol len ticho závidieť. Keď diváci kričali gól, my sme sa len nechápavo pozreli na seba. Bolo to super, škoda že sme to nezakončili krásnym orgazmom. Nevadí, vynahradili sme si to inokedy.Neľutujem, čo sa stalo, aj keď sme iba milenci, lebo to bol práve on, čo mi ukázal, ako žiť a vie, ako ma potešiť.

zdroj: Stanka

Loading Facebook Comments ...